Artivist Library: The Living Room

ned / eng

The Living Room is een intersectionele, gemeenschapsgerichte en een collectieve ruimte voor queer-, feministische-, vluchtelingen- en kunstenaarscollectieven in Haarlem, die het opbouwen van vaardigheden onder gemarginaliseerde gemeenschappen faciliteert door middel van:

  • gemeenschapsbereik en sociale evenementen
  • Het delen van kennis en vaardigheidsontwikkeling
  • activistische organisatie en het fasciliteren van middelen

Als een Artivistische bibliotheek is The Living Room een centrum van zowel verschillende gemeenschappen als kennis. Bezoekers hebben toegang tot honderden boeken, zines en PDF’s over sociale verandering, organisatie en transformerende visies over de toekomst.
The Living Room is een plek om deze ideeën in de praktijk te brengen, waar community samenkomt om kunst te creëren, evenementen te organiseren en actie te ondernemen.

 

In samenwerking met MeeMaak Podium zal The Living Room evenementen en presentaties organiseren rond Artivisme, queer stemmen in cinema, fusie van culturen en nachtleven.

Community Partners

Testperiode
We lanceren The Living Room voor een testperiode dit seizoen, van 14 oktober tot 27 november. Tijdens deze periode willen we de gemeenschap betrekken bij het ontwikkelen van de fysieke ruimte en de lopende activiteiten, inclusief open uren. The Living Room wordt officieel gelanceerd na de winterstop van Nieuwe Vide.

Wekelijks Community Café
Donderdag 14:30-16:30

Open (14 okt – 27 nov) 
Dinsdag: 13:00-19:00
Woensdag: 13:00-19:00
Donderdag: 13:00-19:00 (behalve 16 oktober – gesloten)

En tijdens expositie periodes
Vrijdag 12:00 – 17:00
Zaterdag 12:00 – 17:00
Zondag 12:00 – 17:00
Dit is dus alleen wanneer een expositie loopt bij Nieuwe Vide

Locatie
Nieuwe Vide, Energieplein 69, Haarlem

Contact
info@nieuwevide.com
@artivistlibrary (Instagram)

 

Community Café

Gedragscode

Toegankelijkheid